Česko–anglický odborný konverzační slovník cestovního ruchu

Kód: 8822002

Úplný název:

Česko–anglický odborný konverzační slovník cestovního ruchu (Balcar Bohuslav):

Autor a popis:

Balcar Bohuslav, Resonance, 330 stran, jazyk - čeština, angličtina, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
186 Kč (245 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.4.2018 dopoledne. 
 

Česko-anglická verze slovníku, který byl již vydán ve verzi česko-německé. Tematické členění, přinášející veškeré infor-mace o cestovním ruchu – jak teoretické, tak praktické – nezbytné pro pracovníky v tomto odvětví, studenty odborných škol se zaměřením na cestovní ruch resp. hotelnictví i pro samotné účastníky cestovního ruchu. Uživatelé slovníku mají možnost získat v jednotlivých kapitolách velmi obsáhlou slovní zásobu ve všech stěžejních tématech, týkajících se aktivního využití volného času a cestování – dovolená u moře, dovolená na horách v zimě i v létě, pěší turistika, vodácký sport, letecká a železniční doprava, cestování automobilem, cestovní formality, ubytovací a stravovací služby vč. obsáhlé podkapitoly o gastronomii, lázeňství, poznávání historických památek, kulturní programy, pojištění v cestovním ruchu, a d. Samostatnou kapitolu tvoří česko-anglický seznam světových historických a kulturních památek. Obě jazykové verze slovníků mají doporučení České centrály cestovního ruchu a také Evropské unie.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Česko–anglický odborný konverzační slovník cestovního ruchu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Česko–anglický odborný konverzační slovník cestovního ruchu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Česko–anglický odborný konverzační slovník cestovního ruchu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Česko–anglický odborný konverzační slovník cestovního ruchu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Česko–anglický odborný konverzační slovník cestovního ruchu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cizí jazyky

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Česko–anglický odborný konverzační slovník cestovního ruchu