Českomoravský belgický kůň - Chov na Moravě a v hřebčinci Tlumačov / The Czech-Moravian Be

Kód: 8773117

Úplný název:

Českomoravský belgický kůň - Chov na Moravě a v hřebčinci Tlumačov / The Czech-Moravian Be (Iš Josef, Gregor Dalibor): Chov na Moravě a v hřebčinci Tlumačov

Autor a popis:

Iš Josef, Gregor Dalibor, Ing. Dalibor Gregor, 72 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
143 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tato drobná celobarevná fotografická publikace je krátkým exkurzem do historie plemene českomoravského belgického koně. Prostřednictvím dvojjazyčných textů v češtině a angličtině od Josefa Iše a fotografií od Dalibora Gregora si čtenáři připomenou tradici a kulturu, která je s tímto chladnokrevným plemenem koní nesmazatelně spojena.

Kniha vychází v edici „Do kapsy“ a je vhodným dárkem k slavnostním příležitostem.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Českomoravský belgický kůň - Chov na Moravě a v hřebčinci Tlumačov / The Czech-Moravian Be do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Českomoravský belgický kůň - Chov na Moravě a v hřebčinci Tlumačov / The Czech-Moravian Be.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Českomoravský belgický kůň - Chov na Moravě a v hřebčinci Tlumačov / The Czech-Moravian Be (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Českomoravský belgický kůň - Chov na Moravě a v hřebčinci Tlumačov / The Czech-Moravian Be bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Českomoravský belgický kůň - Chov na Moravě a v hřebčinci Tlumačov / The Czech-Moravian Be doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Koně

 
Knihkupectví / Volný čas / Chovatelství / Koně / Českomoravský belgický kůň - Chov na Moravě a v hřebčinci Tlumačov / The Czech-Moravian Be