Československá redakce Radio Free Europe - Historie a vliv na československé dějiny

Kód: 2002490

Úplný název:

Československá redakce Radio Free Europe - Historie a vliv na československé dějiny (Tomek Prokop): Historie a vliv na československé dějiny

Autor a popis:

Tomek Prokop, Academia, 424 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
275 Kč (385 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.3.2018 dopoledne. 
 

Jaké mělo místo Rádio Svobodná Evropa v českých dějinách? Jak ovlivňovalo politické a společenské prostředí v Československu? Kniha se zabývá vývojem československé redakce RFE jako instituce, ale i historickým vývojem celé RFE jako formálně nevládní organizace.Zkoumá reakce posluchačů, kterým bylo vysílání zejména určeno, reakce politické a státní moci, vůči které se RFE vymezovalo. Studie se věnuje i srovnání RFE s dalšími zahraničními rozhlasovými stanicemi.Studie se neomezuje jen na události do listopadu 1989, ale sleduje i otázku dalšího směřování RFE v rychle se měnícím světě. RFE našla svoje místo zprvu v pomoci demokratickým změnám v Evropě a později ve službě svobodě slova zemím i mimo Evropu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Československá redakce Radio Free Europe - Historie a vliv na československé dějiny do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Československá redakce Radio Free Europe - Historie a vliv na československé dějiny.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Československá redakce Radio Free Europe - Historie a vliv na československé dějiny (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Československá redakce Radio Free Europe - Historie a vliv na československé dějiny bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Československá redakce Radio Free Europe - Historie a vliv na československé dějiny doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Československá redakce Radio Free Europe - Historie a vliv na československé dějiny