Český jazyk 1 Genetická metoda - Hrajeme si ve škole i doma

Kód: 7489003

Úplný název:

Český jazyk 1 Genetická metoda - Hrajeme si ve škole i doma (Syrová Lenka): Pracovní učebnice pro 1. ročník ZŠ

Autor a popis:

Syrová Lenka, FRAUS, 88 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
82 Kč (79 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.11.2017 dopoledne. 
 

Soubor obsahuje 40 pracovních listů, které mohou být využity jako doplněk k jakékoli učebnicová řadě genetické metody čtení. Dobře také poslouží k domácímu procvičováná nebo k reedukaci dětí se specifickými potřebami. Časově pokrývá přibližně 1. pololetí (etapa velkých tiskacích písmen).

Pracovní učebnice se zaměřuje v rámci průpravného období na rozvoj jednotlivých dílčích složek (zrak, sluch, paměť, logické uvažování, pravo-levá orientace .). Další částí je rozvoj fonematického sluchu (určování počáteční hlásky, pozice hlásky ve slovech, sklad a rozklad slov), čtení slov a čtení vět s porozuměním. Nezastupitelnou roli v této publikaci hrají ilustrace, které dětem usnadňují chápání významu slov.

Pracovní učebnice je koncipována tak, aby se s každým pracovním listem dalo dlouhodoběji pracovat. Proto každý list obsahuje také několik různorodých úkolů k práci ve třídě i na doma, a taktéž tip pro rodiče. Není vůbec podstatné, aby učitel využil veškeré náměty, které se mu nabízejí. Úkoly si může vybírat, případně tvořit i své vlastní. Pro děti, které pracují rychleji, je připraven vždy nějaký úkol navíc. Děti, které jsou nemocné, mohou snadno pracovat i pod vedením rodičů doma s využitím námětů u každého pracovního listu.

Cílem této publikace bylo pro děti, které se učí číst pomocí genetické metody, sestavit celou paletu zábavných úkolů. Mnohé z úkolů podněcují také vlastní tvořivost dětí. Mezi úkoly najdete domina, slovní rébusy, hádanky a jiné. Děti si tak hravou formou obohacují slovní zásobu, hledají významy slov, hrají si s rýmy, čtou slova a věty s porozuměním.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Český jazyk 1 Genetická metoda - Hrajeme si ve škole i doma do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Český jazyk 1 Genetická metoda - Hrajeme si ve škole i doma.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Český jazyk 1 Genetická metoda - Hrajeme si ve škole i doma (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Český jazyk 1 Genetická metoda - Hrajeme si ve škole i doma bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Český jazyk 1 Genetická metoda - Hrajeme si ve škole i doma doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Český jazyk 1 Genetická metoda - Hrajeme si ve škole i doma