Český jazyk 1 pro ZŠ - Začínáme číst a psát /genetická metoda/

Kód: 7238195

Úplný název:

Český jazyk 1 pro ZŠ - Začínáme číst a psát /genetická metoda/ (kol.): Ucebnice pro 1.rocník ZŠ

Autor a popis:

FRAUS, 88 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
91 Kč (89 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Pracovní učebnice spolu se sešitem Uvolňovací cviky pro rozvoj grafomotoriky pokrývá období zhruba první poloviny školního roku. Úvodní část je věnovaná motivaci dítěte a průpravnému čtení s nezastupitelnými obrázky, které děti nejen „čtou", ale i „píší". Důraz je kladen na formulaci sdělení a myšlenek, k jejichž záznamu se od začátku využívá kresby a symbolu. Na tuto část plynule navazuje nácvik čtení i psaní velkých písmen celé abecedy a čtení slov i vět podle získaných zkušeností a zvyšující se obratnosti dětí. Vyvození jednotlivých písmen vychází ze jmen dětí jedné fiktivní první třídy a jejich zážitků a příběhů. Nechybí ani nácvik samostatného písemného projevu dítěte. Učebnice je dvojbarevná a nabízí řadu tvořivých námětů. Funkční ilustrace poskytují prostor nejen pro výuku, ale i pro potěšení dětí v době mimo vyučování.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Český jazyk 1 pro ZŠ - Začínáme číst a psát /genetická metoda/ do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Český jazyk 1 pro ZŠ - Začínáme číst a psát /genetická metoda/.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Český jazyk 1 pro ZŠ - Začínáme číst a psát /genetická metoda/ (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Český jazyk 1 pro ZŠ - Začínáme číst a psát /genetická metoda/ bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Český jazyk 1 pro ZŠ - Začínáme číst a psát /genetická metoda/ doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Český jazyk 1 pro ZŠ - Začínáme číst a psát /genetická metoda/