Český jazyk pro studující učitelství 1. stupně základní školy

Kód: 2473358

Úplný název:

Český jazyk pro studující učitelství 1. stupně základní školy (Kolářová Ivana):

Autor a popis:

Grada, 296 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
76 Kč (89 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace shrnuje poznatky o současné gramatice, zvukové a grafické stránce češtiny a slovní zásobě, jejichž znalost se dnes vyžaduje u každého učitele. Je určena především studujícím oboru Učitelství 1. stupně ZŠ. Autoři předpokládají, že publikaci využijí i učitelé v praxi, popř. studující dalších pedagogických oborů, např. Učitelství pro MŠ, Sociálně pedagogické asistentství aj., které znalost současného českého jazyka vyžadují. Kniha nezahrnuje veškerá teoretická ponaučení v jednotlivých disciplínách, ale snaží se zachytit nejnovější tendence současné češtiny v tvarosloví, slovní zásobě a tvoření slov, ve skladbě, zaměřuje se na nejčastější pravopisné problémy a na otázky týkající se správné výslovnosti. Součástí textu a zároveň novinkou je CD s praktickými cvičeními z jednotlivých jazykových disciplín.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Český jazyk pro studující učitelství 1. stupně základní školy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Český jazyk pro studující učitelství 1. stupně základní školy .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Český jazyk pro studující učitelství 1. stupně základní školy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Český jazyk pro studující učitelství 1. stupně základní školy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Český jazyk pro studující učitelství 1. stupně základní školy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Český jazyk pro studující učitelství 1. stupně základní školy