Česky krok za krokem 1. - Pracovní sešit Lekce 1–12

Kód: 7470133

Úplný název:

Česky krok za krokem 1. - Pracovní sešit Lekce 1–12 (Holá Lída, Bulejčíková Petra, Převrátilová Silvie): Pracovní sešit 1-12

Autor a popis:

Holá Lída, Bulejčíková Petra, Převrátilová Silvie, Akropolis, 160 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
179 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

První díl pracovního sešitu doplňuje lekce 1–12 publikace Lídy Holé Česky krok za krokem 1. Přináší množství různých aktivit a úkolů sloužících k procvičení jazykových dovedností, slovní zásoby a gramatických jevů představených v učebnici. Vedle lexikálních a gramatických cvičení nabízí také další texty a komunikační aktivity. Pro snadnou orientaci je u každého cvičení uveden odkaz, které pasáže v učebnici se týká. Zařazena jsou také obtížnější cvičení vhodná pro rychlejší nebo náročnější studenty, jako jsou například studenti ze slovanských zemí, označená znaménkem plus.

V závěru každé lekce se nacházejí cvičení na procvičení pravopisu, která vycházejí ze slovní zásoby v dané lekci. Důležitou součástí lekcí jsou také souhrnná opakovací cvičení, v nichž si studenti mohou zopakovat gramatiku a slovní zásobu předchozích lekcí. Všechny úkoly, komentáře i vysvětlení jsou pouze v češtině, pracovní sešit je tedy univerzální ke všem jazykovým verzím učebnice. Texty doprovázejí původní obrázky i dvoubarevné fotografie. Pracovní sešit lze používat nejen jako doplněk v hodinách češtiny, ale i pro samostatnou domácí přípravu či samostudium. Jeho nezbytnou součást proto tvoří klíč ke cvičením zařazený v závěru publikace.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Česky krok za krokem 1. - Pracovní sešit Lekce 1–12 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Česky krok za krokem 1. - Pracovní sešit Lekce 1–12.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Česky krok za krokem 1. - Pracovní sešit Lekce 1–12 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Česky krok za krokem 1. - Pracovní sešit Lekce 1–12 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Česky krok za krokem 1. - Pracovní sešit Lekce 1–12 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cizí jazyky

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Česky krok za krokem 1. - Pracovní sešit Lekce 1–12