Cesky krok za krokem 1 / Czech Step by Step 1 (Ucebnice + klíc + 2 CD)

Kód: 7470129

Úplný název:

Cesky krok za krokem 1 / Czech Step by Step 1 (Ucebnice + klíc + 2 CD) (Holá Lída): Czech Step by Step

Autor a popis:

Holá Lída, Akropolis, 260 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
451 Kč (649 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.11.2017 dopoledne. 
 

Ucebnice Cesky krok za krokem 1 je urcena pro výuku na úrovních A1 a A2. Pod novým názvem v ní najdeme prepracované, rozšírené a podstatne obsahove i graficky inovované vydání nejprodávanejší ucebnice ceštiny jako cizího jazyka New Czech Step by Step/Tschechisch Schritt für Schritt. Publikace obsahuje 24 lekcí, které na bázi komunikacních situací systematicky rozvíjejí všechny dovednosti, a to jak receptivní (ctení a poslech s porozumením), tak produktivní (psaní a mluvení), pricemž duraz je kladen na schopnost dorozumet se a aktivne používat ceštinu v praktickém živote. Oproti predchozí generaci ucebnice prináší publikace Cesky krok za krokem 1 metodicky propracovanejší postupy práce s texty a komunikativneji orientovaná cvicení a zadání. Gramatika je prezentována v prehledných tabulkách a pomocí srozumitelných schémat, obrázku a symbolu. Zcela nove se zde využívá originální koncept deklinacních vzoru, které tvorí modelové vety a napomáhají tak osvojení ceského deklinacního systému. Ucebnice obsahuje bohatý fotografický a obrazový materiál, Prílohu se slovníckem a klícem a dve CD s nahrávkami textu (též jako MP3 on-line). K procvicení probírané látky jsou urceny dva samostatne prodejné pracovní sešity. Publikace svou bohatou slovní zásobou, množstvím textu a podrobnými gramatickými vysvetleními v anglictine uspokojí i nárocné zájemce o studium ceštiny jako cizího jazyka. Na ucebnici plynule navazuje již vydaný druhý díl Cesky krok za krokem 2, který dovádí studenty na úroven B1.
Cesky krok za krokem 1 (Czech Step by Step 1) is a new A1 and A2 level textbook of Czech as a foreign language. It is a newly revised, expanded edition of the best-selling New Czech Step by Step/Tschechisch Schritt für Schritt. The new name may be similar to the old, but the content and graphics have been substantially innovated. The publication contains 24 lessons, which use real communicative situations to systematically develop all the language skills, both passive (reading and listening comprehension) and active (writing and speaking). The emphasis is on learning to communicate and actively use Czech in everyday situations. The new generation Cesky krok za krokem 1 brings us methodologically sophisticated approaches to working with texts and more communicative exercises and assignments. Grammar is presented in clear tables and with easy to understand diagrams, pictures and symbols. A completely new feature is the original concept of declension models, which are used to form model sentences, helping students to master the Czech declension system. The textbook contains a wealth of photographs and pictures, and the Appendix with a glossary, answer keys and two audio CDs (also free online as MP3 files). Two workbooks, sold separately, are also available for additional practice of the material covered in the textbook. The publication‘s extensive vocabulary, large quantity of texts and detailed grammatical explanations in English will satisfy the most demanding students of Czech as a foreign language. A second volume, Cesky krok za krokem 2, follows up on the textbook and will take students to the B1 level. The second volume has already been published.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Cesky krok za krokem 1 / Czech Step by Step 1 (Ucebnice + klíc + 2 CD) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Cesky krok za krokem 1 / Czech Step by Step 1 (Ucebnice + klíc + 2 CD).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Cesky krok za krokem 1 / Czech Step by Step 1 (Ucebnice + klíc + 2 CD) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Cesky krok za krokem 1 / Czech Step by Step 1 (Ucebnice + klíc + 2 CD) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Cesky krok za krokem 1 / Czech Step by Step 1 (Ucebnice + klíc + 2 CD) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cizí jazyky

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Cesky krok za krokem 1 / Czech Step by Step 1 (Ucebnice + klíc + 2 CD)