Český pravopis s přehledem mluvnických a pravopisných pravidel, souhrnnými cvičeními, dikt

Kód: 7274992

Úplný název:

Český pravopis s přehledem mluvnických a pravopisných pravidel, souhrnnými cvičeními, dikt (Hlaváčová Eva): s prehledem mluvnických a pravopisných pravidel, souhrnnými cviceními, diktáty..

Autor a popis:

Hlaváčová a kolektiv Eva, Blug, 111 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
53 Kč (75 Kč)
  / ks  
koupit
 

Nové vydání oblíbené stručné české mluvnice, která by měla napomoci orientaci v systému českého pravopisu. Obsahuje mluvnické a pravopisné přehledy, pravopisná cvičení, diktáty, jazykové rozbory. Poučuje i vysvětluje.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Český pravopis s přehledem mluvnických a pravopisných pravidel, souhrnnými cvičeními, dikt do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Český pravopis s přehledem mluvnických a pravopisných pravidel, souhrnnými cvičeními, dikt.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Český pravopis s přehledem mluvnických a pravopisných pravidel, souhrnnými cvičeními, dikt (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Český pravopis s přehledem mluvnických a pravopisných pravidel, souhrnnými cvičeními, dikt bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Český pravopis s přehledem mluvnických a pravopisných pravidel, souhrnnými cvičeními, dikt doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Český pravopis s přehledem mluvnických a pravopisných pravidel, souhrnnými cvičeními, dikt