Český ráj - Jičínsko a Novopacko 10. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky

Kód: 8689918

Úplný název:

Český ráj - Jičínsko a Novopacko 10. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky (kol.):

Autor a popis:

S & D Nakladatelství, 240 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
41 Kč (59 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Třetí, zcela přepracované a rozšířené vydání průvodce atraktivním Jičínskem a Novopackem. Geopark UNESCO - mimo jiné Prachovské skály, vyhlídkové vrcholy Kozákov, Tábor (nově otevřená rozhledna), Veliš, Zebín, Kumburk, rekreační Jinolické rybníky, Valdštejnovo město Jičín, vyhlídka z Valdické brány až do lesa Řáholce, Sobotka s dominantou Humprechtu, podhorská Nová Paka - kolébka sochařů Suchardů, poklidné letovisko Lázně Bělohrad, malebný hrad Pecka, Lomnice nad Popelkou s památkovou rezervací Karlov, nádherné roubené chalupy s vyřezávanými lomenicemi téměř v každé vsi. Novinkou je výlet pro lyžaře, atraktivní úsek z Nové Paky po hřebeni až na Kozákov, s výborně udržovanými stopami.

Součástí kompletu průvodce je brožurka se 34 vstupenkami a poukázkami, platnými až do konce r. 2010, např. do Rumcajsovy ševcovny v Jičíně, na vyhlídku na Valdickou bránu, do Muzea hry, do Valdštejnské lodžie, do Aqua Centra v Jičíně, na koupaliště v regionu, do muzeí, na nově otevřenou rozhlednu na Táboře a mnoho dalších.

Vymezení oblasti: Semily - Libštát - Nová Paka - Lázně Bělohrad - Ostroměř - Kopidlno - Libáň - Dolní Bousov - Sobotka - Rovensko pod Troskami.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Český ráj - Jičínsko a Novopacko 10. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Český ráj - Jičínsko a Novopacko 10. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Český ráj - Jičínsko a Novopacko 10. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Český ráj - Jičínsko a Novopacko 10. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Český ráj - Jičínsko a Novopacko 10. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Průvodce po Česku

 
Knihkupectví / Náš svět / Průvodce / Průvodce po Česku / Český ráj - Jičínsko a Novopacko 10. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky