Český ráj - Turnovsko a Semilsko 2. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky

Kód: 8689915

Úplný název:

Český ráj - Turnovsko a Semilsko 2. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky (kol.):

Autor a popis:

S & D Nakladatelství, 184 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
41 Kč (59 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Geopark UNESCO, kolébka organizované české turistiky, malebné skalní oblasti - ráj horolezců, lesy, rybníky, lidová architektura severovýchodních Čech.

V připojené brožurce22 hodnotných vstupenek a poukázek, platných do 31.12.2009. Z nich připomínáme např. vstupenky na hrady Valečov, Rotštejn, Valdštejn, na Humprecht, do Galerie J. Jíry v Boučkově statku, do Dlaskova statku, do Muzea Českého ráje v Turnově, do Muzea F. Šrámka v Sobotce, atraktivní sportovní poukázky v Malé Skále, vstupenku na nádherné koupaliště v Kněžmostě, na rozhlednu v Dubech atd.

Vymezení oblasti: Sobotka - Trosky - Semily - Železný Brod - Sychrov - Mnichovo Hradiště.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Český ráj - Turnovsko a Semilsko 2. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Český ráj - Turnovsko a Semilsko 2. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Český ráj - Turnovsko a Semilsko 2. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Český ráj - Turnovsko a Semilsko 2. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Český ráj - Turnovsko a Semilsko 2. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Průvodce po Česku

 
Knihkupectví / Náš svět / Průvodce / Průvodce po Česku / Český ráj - Turnovsko a Semilsko 2. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky