Český ráj Ottův turistický průvodce

Kód: 7451525

Úplný název:

Český ráj Ottův turistický průvodce (kol.): Ottuv turistický pruvodce

Autor a popis:

Kol., Ottovo nakladatelství, 120 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
63 Kč (79 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Průvodce se zaměřuje na nejvýznamnější přírodní i historické památky. Výlety jsou navrženy tak, aby začínaly i končily ve větším městě s možností hromadné dopravy i občerstvení, možnost občerstvit se nechybí ani v terénu. Trasy, jejichž počet se vždy pohybuje okolo třiceti, jsou rozděleny na pěší a cyklo, u nich je uveden vhodný typ kola s ohledem na povrch cest.
Náročnost výletů se pohybuje ve čtyřech stupních, o výškovém profilu informuje u každé trasy graf, ze kterého je patrné i uvedené celkové převýšení. Podrobná přiložená mapka zobrazuje vždy příslušný úsek, trasa je v něm barevně zvýrazněna. Všechny mapy i texty s popisem trasy si můžete za pomoci QR kódů stáhnout v elektronické podobě a nemusíte tak nutně nosit knihu s sebou do terénu. U každé trasy se nacházejí dva QR kódy, černobílé čtverečky, které snadno načtete chytrým mobilním telefonem pomocí aplikace k tomu určené.
První kód, "navigační", odkazuje na linku vedoucí ke GPX souboru, jenž lze nahrát do mapových a navigačních aplikací. Přístroj z něj vyčte, kudy trasa vede, a povede vás přímo v terénu.
Druhý kód, "webový", odkazuje na webovou stránku s popisem trasy a několika fotografiemi. Průvodce obsahuje detailní popis, jak s QR kódy pracovat.
Jako doplnění popisu trasy je součástí průvodce i kapitola Zajímavosti, kde se dozvíte o historii i významu míst, kterými budete procházet. U rozhleden, hradů, zámků a muzeí je zmíněn i kontakt a návštěvní doba. U každé trasy naleznete i Tip, jenž vám doporučí, kdy nejlépe trasu absolvovat, co nezapomenout navštívit nebo jak si trasu zkrátit či prodloužit. Na konci každého průvodce je uveden seznam tábořišť, cykloprodejen a informačních center oblasti. K výběru jednotlivé trasy vás určitě budou inspirovat i fotografie, které zachycují atmosféru kraje a vybrané cíle výletu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Český ráj Ottův turistický průvodce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Český ráj Ottův turistický průvodce.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Český ráj Ottův turistický průvodce (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Český ráj Ottův turistický průvodce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Český ráj Ottův turistický průvodce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Mapy

 
Knihkupectví / Náš svět / Mapy / Český ráj Ottův turistický průvodce