Cesta - Praktický průvodce k uzdravení vašeho života a osvobození sebe sama

Kód: 7281300

Úplný název:

Cesta - Praktický průvodce k uzdravení vašeho života a osvobození sebe sama (Bays Brandon): Praktický pruvodce k uzdravení vašeho života a osvobození sebe sama

Autor a popis:

Bays Brandon, Eminent, 184 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
162 Kč (209 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Když našli Brandon Bays v děloze velký nádor, vydala se na neobyčejnou cestu. Rozhodla se uzdravit přírodní cestou. Nebrala žádné léky, nepodstoupila operaci a o šest a půl týdne později nádor zcela zmizel. Na základě vlastních zkušeností pak sestavila jednoduchý návod, pomocí něhož se může každý člověk vydat na vlastní cestu k uzdravení, odkrýt a vyřešit potlačené buněčné vzpomínky, které způsobují emocionální a fyzické problémy, a začít se přirozeně uzdravovat. Kniha Cesta, ve které popisuje svůj životní příběh a zkušenosti s léčbou, se stala celosvětovým bestsellerem. Její dílo ocenili přední světoví spirituální učitelé.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Cesta - Praktický průvodce k uzdravení vašeho života a osvobození sebe sama do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Cesta - Praktický průvodce k uzdravení vašeho života a osvobození sebe sama.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Cesta - Praktický průvodce k uzdravení vašeho života a osvobození sebe sama (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Cesta - Praktický průvodce k uzdravení vašeho života a osvobození sebe sama bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Cesta - Praktický průvodce k uzdravení vašeho života a osvobození sebe sama doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Cesta - Praktický průvodce k uzdravení vašeho života a osvobození sebe sama