Cesta k opravdovému spříznění náboženských tradic - Jak se mohou světová náboženství sblíž

Kód: 7500119

Úplný název:

Cesta k opravdovému spříznění náboženských tradic - Jak se mohou světová náboženství sblíž (Jeho Svatost Dalajlama): Jak se mohou svetová náboženství sblížit

Autor a popis:

Jeho Svatost Dalajlama, Maitrea, 170 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
189 Kč (275 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Nikdo - žádná země, žádná kultura, žádný člověk - dnes není nedotčen tím, co se děje ve zbytku světa, a postupující globalizace před nás staví mnoho nových výzev. Nejdůležitějším úkolem lidstva jednadvacátého století je podle dalajlámy snaha o mírumilovné soužití. Jeho Svatost v této knize dokazuje, že i v dnešním globalizovaném světě k sobě mohou národy, kultury a jednotlivci nacházet cestu. Všechny náboženské tradice vyzdvihují soucit jako ústřední princip, jímž se máme řídit, chceme-li vést dobrý život. A povinností všech, kdo usilují o duchovní zdokonalení, je uznat nezastupitelnou hodnotu ostatních náboženství. Jedině z tohoto základu může vyrůstat skutečný vzájemný respekt a spolupráce. Cesta k opravdovému spříznění náboženských tradic nabízí optimistický, a přesto realistický pohled na možnosti lidstva na jeho cestě k harmoničtější budoucnosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Cesta k opravdovému spříznění náboženských tradic - Jak se mohou světová náboženství sblíž do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Cesta k opravdovému spříznění náboženských tradic - Jak se mohou světová náboženství sblíž.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Cesta k opravdovému spříznění náboženských tradic - Jak se mohou světová náboženství sblíž (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Cesta k opravdovému spříznění náboženských tradic - Jak se mohou světová náboženství sblíž bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Cesta k opravdovému spříznění náboženských tradic - Jak se mohou světová náboženství sblíž doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Cesta k opravdovému spříznění náboženských tradic - Jak se mohou světová náboženství sblíž