Cesta na svět

Kód: 8680338

Úplný název:

Cesta na svět (Hoffstädter Jana H.):

Autor a popis:

Hoffstädter Jana H., Labyrint, 120 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
212 Kč (295 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.1.2018 dopoledne. 
 

Také vás pokaždé přivádí do rozpaků zvědavé dotazy dětí, jak vlastně přišly na svět? Tato publikace nabízí citlivě podané a pravdivé odpovědi, navíc v zábavné a srozumitelné formě.

Cílem autorek je nabídnout rodičům a dětem knížku ke společnému čtení, aby mohli snadněji mluvit o věcech, o kterých možná není vždy snadné vyprávět. Příběhem čtenáře provází malý předškolák, který zjišťuje, jak přišel na svět on a jakým způsobem se brzy narodí i jeho očekávaný sourozenec. Chce vědět, co dělají miminka v bříšku, jak se tam vlastně dostala a proč jsou tam tak dlouho, kdy vylezou ven a proč i tatínkové nemohou mít děti a proč a jak to a ono… a máma s tátou trpělivě vysvětlují a kreslí… a malý Eda vypráví dětem, co už ví…
Výsledkem je jedinečná publikace, která otevřeně, ale zároveň laskavě odpovídá na zvědavé otázky. Čtivě napsaná a bohatě ilustrovaná kniha, na jejímž obsahu se jako odborní garanti podílela také psycholožka a gynekoložka, je určena pro malé školáky i předškoláky. Zkrátka pro všechny děti, které se začnou ptát, jak přišly na svět.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Cesta na svět do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Cesta na svět.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Cesta na svět (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Cesta na svět bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Cesta na svět doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Rozvoj pro předškoláky