Cesta nespoutané ženy - Průvodce ženy světem mužů, sexu a nejhlubších rozkoší lásky

Kód: 7370251

Úplný název:

Cesta nespoutané ženy - Průvodce ženy světem mužů, sexu a nejhlubších rozkoší lásky (Deida David): Pruvodce ženy svetem mužu, sexu a nejhlubších rozkoší lásky

Autor a popis:

Deida David, Synergie, 288 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
210 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Po bestselleru Cesta pravého muže - knize, která pomáhá statisícům mužů po celém světě spojit se se svou podstatou, zorientovat se v sobě, v ženách, sexu, kariéře a poslání - mají konečně i české čtenářky v rukou překlad Deidovy bible pro ženy. Cesta nespoutané ženy odpovídá na odvěkou touhu žen po lásce. David Deida ukazuje, že přítomnost lásky a partnera nezávisí tolik na tom, zda máme štěstí. Ale že najít toho pravého je úzce provázaná s naší schopností, ochotou a odvahou otevřít se lásce. Spolu s tím poskytuje praktické návody, jak to udělat - ve svém jednání a cítění, v praxi prožitku těla, při každodenní komunikaci s manželem po 20 letech i při milování. Ukazuje tak nám ženám cestu, jak uznat a naplnit hlubokou touhu v srdci a zaplavit sebe i svět láskou. Vysvětluje, že svou vlastní otevřeností určujeme, zda a jakého muže si přitáhneme do života. Ukazuje mnohem víc než cestu ke šťastnému partnerství a božské extázi. Učí žít bez kompromisů, a ze svého života udělat mistrovské dílo, které inspiruje a otevírá srdce všech kolem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Cesta nespoutané ženy - Průvodce ženy světem mužů, sexu a nejhlubších rozkoší lásky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Cesta nespoutané ženy - Průvodce ženy světem mužů, sexu a nejhlubších rozkoší lásky .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Cesta nespoutané ženy - Průvodce ženy světem mužů, sexu a nejhlubších rozkoší lásky (hodnotilo 3 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Cesta nespoutané ženy - Průvodce ženy světem mužů, sexu a nejhlubších rozkoší lásky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Cesta nespoutané ženy - Průvodce ženy světem mužů, sexu a nejhlubších rozkoší lásky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Cesta nespoutané ženy - Průvodce ženy světem mužů, sexu a nejhlubších rozkoší lásky