Cesta Rudé tanečnice - část první (Edice Pevnost)

Kód: 7425106

Úplný název:

Cesta Rudé tanečnice - část první (Edice Pevnost) (kol.): svazek 81.

Autor a popis:

Lukačovičovy Lucie a Petra, Epocha, 240 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
104 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Kapitán Vicente patří ke zkušeným námořníkům a také k těm, kdo přežili válku svobodného města Lekanty s Asmánskou říší. Vicente má teď před sebou plavbu s neznámým nákladem a za zády ošklivou minulost. Souhrou okolností na něj čeká podivný drahokam zvaný Rudá tanečnice, po němž mnozí touží. Mezitím se v Lekantě splétají intriky, v jejichž síti se zmítá Celandrina, dcera významného obchodníka obviněného z vraždy. Vicente může být dívčinou záchranou. A ona jeho smrtí. Edice Pevnost, svazek 81. Lucie Lukačovičová napsala tři romány: Vládci času, Stanice Armida a Detektivní kancelář Sirius. Její sestra Petra se zaměřuje na povídkovou tvorbu - pozitivní ohlasy čtenářů získala například povídka Trny v očích (antologie Temné časy). Texty Adély Vaňkové se objevily v povídkových sbornících (např. Stíny věcí) a v časopise Pevnost. Petr Urban publikoval kromě povídek též poezii (sbírka Prolínání) a věnuje se divadlu (autorská hra Divadlo pro Slepé). Bára Beránková je autorkou a vypravěčkou RPG.

Nahlédnout do Cesta Rudé tanečnice - část první (Edice Pevnost) Nahlédnout do Cesta Rudé tanečnice - část první (Edice Pevnost)

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Cesta Rudé tanečnice - část první (Edice Pevnost) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Cesta Rudé tanečnice - část první (Edice Pevnost).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Cesta Rudé tanečnice - část první (Edice Pevnost) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Cesta Rudé tanečnice - část první (Edice Pevnost) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Cesta Rudé tanečnice - část první (Edice Pevnost) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Cesta Rudé tanečnice - část první (Edice Pevnost)