Cesta tibetského buddhismu - Konec utrpení a znovunalezení štěstí

Kód: 7349316

Úplný název:

Cesta tibetského buddhismu - Konec utrpení a znovunalezení štěstí (Jeho Svatost Dalajlama): Konec utrpení a znovunalezení štestí

Autor a popis:

Jeho Svatost Dalajlama, Pragma, 256 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
192 Kč (240 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Kniha Cesta tibetského buddhismu je vzácným dílem jednoho z nejoslavovanějších duchovních mistrů, Jeho Svatosti čtrnáctého dalajlamy. Kniha představuje jasnou a přímou cestovní mapu, která nám ukazuje cestu, jak můžeme ve svém životě ukončit utrpení a objevit štěstí.

Toto dílo, které má nesporně velkou hloubku, nám ukazuje nejen to, čím může náboženství přispět lidstvu, ale zároveň zdůrazňuje význam opravdového a upřímného praktikování víry a pochopení toho, co lidstvo skutečně potřebuje. Proslulý svou neustále se usmívající a zářící tváří a také pro svůj odkaz lásky, soucitu a míru, podává dalajlama ve své knize vysvětlení o třech roztočeních kola dharmy, popisuje dvanáct článků podmíněného vyvstávání a účel a způsob, jak vytvořit osvícenou mysl.

Dalajlama velmi krásně a detailně popsal tři hlavní aspekty cesty a stupně na cestě k osvícení tak, jak je zaznamenal a doplnil o své vlastní zkušenosti lama Je Tsongkhapa, proslulý učitelem tibetského buddhismu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Cesta tibetského buddhismu - Konec utrpení a znovunalezení štěstí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Cesta tibetského buddhismu - Konec utrpení a znovunalezení štěstí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Cesta tibetského buddhismu - Konec utrpení a znovunalezení štěstí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Cesta tibetského buddhismu - Konec utrpení a znovunalezení štěstí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Cesta tibetského buddhismu - Konec utrpení a znovunalezení štěstí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Cesta tibetského buddhismu - Konec utrpení a znovunalezení štěstí