Cesta vlka - Přímka úspěchu: Osvojte si umění přesvědčování, vlivu a úspěchu

Kód: 7390895

Úplný název:

Cesta vlka - Přímka úspěchu: Osvojte si umění přesvědčování, vlivu a úspěchu (Belfort Jordan): Osvojte si umění přesvědčování, vlivu a úspěchu

Autor a popis:

Belfort Jordan, Omega, 312 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
339 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.3.2018 dopoledne. 
 

Jordan Belfort – zvěčněný Leonardem DiCapriem ve filmovém hitu Vlk z Wall Street – odhaluje systém prodeje a přesvědčování, díky němuž se z každého může stát opravdová hvězda.

Jordan Belfort poprvé odhaluje svá tajemství a prezentuje krok za krokem svůj originální systém, který používal k získání obrovského bohatství pro sebe i klienty. Až dosud byl tento revoluční program k dispozici pouze prostřednictvím on-line kurzu za cenu 1997 dolarů. Nyní ho vbšak můžete objevit i vy, a to za cenu o hodně nižší. Každá technika, každá strategie a každý tip byly testovány v reálných životních situacích a jsou prověřené.

Vlk koučuje čtenáře bez ohledu na věk, vzdělání nebo úroveň dosažených dovedností. Úspěšným obchodníkem, vyjednavačem, podnikatelem nebo řečníkem se může stát každý!

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Cesta vlka - Přímka úspěchu: Osvojte si umění přesvědčování, vlivu a úspěchu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Cesta vlka - Přímka úspěchu: Osvojte si umění přesvědčování, vlivu a úspěchu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Cesta vlka - Přímka úspěchu: Osvojte si umění přesvědčování, vlivu a úspěchu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Cesta vlka - Přímka úspěchu: Osvojte si umění přesvědčování, vlivu a úspěchu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Cesta vlka - Přímka úspěchu: Osvojte si umění přesvědčování, vlivu a úspěchu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Cesta vlka - Přímka úspěchu: Osvojte si umění přesvědčování, vlivu a úspěchu