Čeština na dlani - přehled světové a české literatury - český jazyk

Kód: 7346068

Úplný název:

Čeština na dlani - přehled světové a české literatury - český jazyk (Bauer Alois): prehled svetové a ceské literatury / ceský jazyk

Autor a popis:

Bauer Alois, Rubico, 432 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
158 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Nové, rozšířené vydání! Kniha, která dosud na našem trhu chyběla, shrnuje všechny základní poznatky ke studiu na střední škole. Část literární obsahuje informace z dějin literatury od nejstarších dob až do současnosti, vedle faktografie uvádí i ukázky z nejznámějších literárních děl, přináší i poznatky literární teorie. V části jazykové jsou zahrnuty všechny jazykové plány: hláskosloví, tvarosloví, skladba, slovotvorba, pravopisné zásady i stylistika, přináší základní znalosti z vývoje slovanských jazyků a především češtiny.
Texty jsou doplněné 330 ilustracemi s portréty spisovatelů, výtvarnými doprovody ke knihám, ukázkami původních vydání a dobových reálií, novin a časopisů i fotografiemi z filmových zpracování literárních děl.
Takto ucelený přehled středoškolské látky českého jazyka a literatury může sloužit jako učebnice a čítanka přímo při vyučování a zejména jako důležitá příručka pro všechny maturanty při opakování látky k ústní maturitní zkoušce z tohoto předmětu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Čeština na dlani - přehled světové a české literatury - český jazyk do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Čeština na dlani - přehled světové a české literatury - český jazyk.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Čeština na dlani - přehled světové a české literatury - český jazyk (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Čeština na dlani - přehled světové a české literatury - český jazyk bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Čeština na dlani - přehled světové a české literatury - český jazyk doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náš svět

 
Knihkupectví / Náš svět / Čeština na dlani - přehled světové a české literatury - český jazyk