Čeština pro život / Le tcheque pour la vie / Čeština pro život (Francouzsko-ruská mutace)

Kód: 8748132

Úplný název:

Čeština pro život / Le tcheque pour la vie / Čeština pro život (Francouzsko-ruská mutace) (Nekovářová Alena): 15 moderních konverzacních témat

Autor a popis:

Nekovářová Alena, AKROPOLIS, 260 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
382 Kč (550 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.11.2017 dopoledne. 
 

Francouzsko-ruská mutace konverzační příručky Čeština pro život Aleny Nekovářové, ředitelky vzdělávacího centra Asset v Českých Budějovicích, je určena všem středně pokročilým až pokročilým studentům-cizincům, kteří se již učí česky a chtějí se dále zdokonalit ve svém vyjadřování tak, aby mluvili jako rodilí Češi. Čeština pro život představuje dlouho chybějící materiál pro pokročilejší studenty, jimž umožňuje zdokonalit se v 15 tématech týkajících se běžných situací každodenního života. Názvy lekcí, k nimž patří např. Taková normální rodina, Jezte a pijte! Dobrou chuť, Jdeme nakupovat, Ukažte mi, prosím, cestu, U doktora. Další prosím!, dokazují praktické a komunikativní zaměření učebnice. Východiskem každé lekce jsou úvodní otázky k danému tématu a vstupní text (monolog, dialog). Otázky k textu prověří porozumění čtenému textu a schopnost samostatného vyjadřování, gramatická cvičení umožňují procvičovat a upevňovat vybrané gramatické jevy. Následuje konverzační blok, který obohacují fotografie a ilustrace a který vede studenty k samostatnému ústnímu vyjadřování, při němž se naučí správně reagovat na vzniklé situace. Oddíl je strukturován tak, aby nabízel množství podnětů jak pro týmovou práci, tak i pro individuální rozšiřování slovní zásoby. Poslechová cvičení (na přiložených CD) posilují zapamatování nově osvojené frazeologie. Autentičnosti jazyka je dosaženo užitím běžně mluveného slova, včetně hovorových výrazů. Součástí učebnice jsou klíč se správnými řešeními, přepisy poslechových cvičení, stručný přehled české gramatiky a v rámci každé lekce drilová cvičení a slovní zásoba s německým a anglickým překladem. Úspěšná práce s učebnicí předpokládá znalost češtiny na úrovni B2 podle Společného evropského referenčního rámce. Další informace najdete na www.czechforlife.cz.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Čeština pro život / Le tcheque pour la vie / Čeština pro život (Francouzsko-ruská mutace) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Čeština pro život / Le tcheque pour la vie / Čeština pro život (Francouzsko-ruská mutace).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Čeština pro život / Le tcheque pour la vie / Čeština pro život (Francouzsko-ruská mutace) (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Čeština pro život / Le tcheque pour la vie / Čeština pro život (Francouzsko-ruská mutace) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Čeština pro život / Le tcheque pour la vie / Čeština pro život (Francouzsko-ruská mutace) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cizí jazyky

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Čeština pro život / Le tcheque pour la vie / Čeština pro život (Francouzsko-ruská mutace)