Čeština pro život 2 / Czech for Life 2 / Tschechisch fürs Leben 2 + 2CD

Kód: 8748152

Úplný název:

Čeština pro život 2 / Czech for Life 2 / Tschechisch fürs Leben 2 + 2CD (Nekovářová Alena): 15 moderních konverzacních témat

Autor a popis:

Nekovářová Alena, AKROPOLIS, 260 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
407 Kč (599 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Učebnice Čeština pro život 2 volně navazuje na úspěšnou konverzační příručku Aleny Nekovářové, ředitelky vzdělávacího centra Asset v Českých Budějovicích, Čeština pro život. Opět je určena všem středně pokročilým až pokročilým studentům, kteří již mluví česky, a přesto se chtějí ve svém vyjadřování dále zdokonalovat. Čeština pro život 2 zachycuje dalších 15 témat týkajících se běžných situací každodenního života, mezi něž patří nová, často diskutovaná, aktuální témata jako např. Moderní komunikace, Ve světě českých médií, Jak být dlouho fit? apod. Praktické a komunikativní zaměření učebnice probouzí neustálou aktivitu studentů. Východiskem každé lekce jsou úvodní otázky doplněné ilustracemi. Vstupní text (monolog, dialog, anketa) a následující úkoly k textu prověří porozumění a schopnost samostatného vyjadřování. V učebnici je posílen konverzační blok, který obohacují fotografie, ilustrace, grafy a křížovky. Oddíl je strukturován tak, aby nabízel množství podnětů jak pro týmovou práci, tak i pro individuální rozšiřování slovní zásoby. Poslechová cvičení (na přiloženém CD) posilují zapamatování nově osvojené frazeologie a zároveň dávají návod, jak reagovat v konkrétní situaci. Autentičnosti jazyka je dosaženo užitím běžně mluveného slova, včetně hovorových výrazů. Novinkou učebnice jsou krátké články vybrané z denního tisku. Součástí učebnice jsou klíč, přepisy poslechových cvičení, stručný přehled české gramatiky a slovní zásoba s německým a anglickým překladem. Úspěšná práce s učebnicí předpokládá znalost češtiny na úrovni B2 podle Společného evropského referenčního rámce. Další informace najdete na www.czechforlife.cz.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Čeština pro život 2 / Czech for Life 2 / Tschechisch fürs Leben 2 + 2CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Čeština pro život 2 / Czech for Life 2 / Tschechisch fürs Leben 2 + 2CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Čeština pro život 2 / Czech for Life 2 / Tschechisch fürs Leben 2 + 2CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Čeština pro život 2 / Czech for Life 2 / Tschechisch fürs Leben 2 + 2CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Čeština pro život 2 / Czech for Life 2 / Tschechisch fürs Leben 2 + 2CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cizí jazyky

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Čeština pro život 2 / Czech for Life 2 / Tschechisch fürs Leben 2 + 2CD