Cestovní kniha 2.vydání / bez platných vstupenek

Kód: 8689923

Úplný název:

Cestovní kniha 2.vydání / bez platných vstupenek (Soukup David):

Autor a popis:

Soukup David, S & D Nakladatelství, 318 stran, jazyk - CZ, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
103 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
 

Za rok po 1. vydání novinkové Cestovní knihy (1. listopadu 2006) se dostává do celorepublikového prodeje druhé vydání úspěšné publikace, určené turistům - motoristům.
Cestovní kniha, to je 150 (+1) tras po Čechách, Moravě a Slezsku, námětů, jak s využitím auta, motocyklu, obytného automobilu poznávat nejcennější a nejzajímavější kouty naší země.
Rodiny, dvojice, party přátel i jednotlivci v publikaci najdou nejen inspiraci k jednodenním výletům, ale především soubor užitečných informací - od stručných popisů hlavních památek (včetně aktuálních otvíracích dob) a přírodních lokalit, mapek s vyznačenou trasou a cílů, až po náměty k různým outdoorovým aktivitám (lodě, lanovky, bobové dráhy, koně, golf, koupání aj.) a místa, doporučená k zastavení (restaurace, penziony). Na trasách jsou i tipy na krátká pěší putování.
K Cestovní knize je připojeno 228 vstupenek a poukázek, z toho 80 zcela nových (jiných, nežli v 1. vydání se 177 vstupenkami a poukázkami ).
Volné vstupy na hrady, zámky, do muzeí, jeskyní, ZOO, lodní lístky, poukázky na dobroty či využití vybraných sportovních zařízení v celkové hodnotě více než 10 000 Kč platí tři roky od vydání publikace, do 31.12.2011.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Cestovní kniha 2.vydání / bez platných vstupenek do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Cestovní kniha 2.vydání / bez platných vstupenek.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Cestovní kniha 2.vydání / bez platných vstupenek (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Cestovní kniha 2.vydání / bez platných vstupenek bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Cestovní kniha 2.vydání / bez platných vstupenek doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náš svět

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestovní kniha 2.vydání / bez platných vstupenek