Cesty dětí do staletí 3 aneb Běla a Kuba v době naší první republiky

Kód: 7529549

Úplný název:

Cesty dětí do staletí 3 aneb Běla a Kuba v době naší první republiky (Schwabiková Kateřina):

Autor a popis:

Schwabiková Kateřina, Slovart, 80 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 27.5.2018
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Běla a Kuba se již potřetí vydávají na dobrodružné výpravy do minulosti naší země! Po dvou úspěšných předchozích dílech Cesty dětí do staletí aneb Jak Běla a Kuba poznávali naši historii a Cesty dětí do staletí 2 aneb Jak Běla a Kuba putovali za našimi panovníky je stroj času tentokrát zanesl do Československé republiky v letech 1918 až 1938. Prožij s nimi i ty dalších deset nových dobrodružství a seznam se s naší první republikou, která teď slaví 100. výročí vzniku! Zjisti, jak se zrodila i za jakých okolností po dvaceti letech zanikla. Poznej, jak byla řízena a hlavně jak se v ní lidem žilo: jak se oblékali, kde bydleli, co jedli, jak si vydělávali na živobytí i co dělali ve volném čase. Dozvíš se také, jak se dařilo prvorepublikové kultuře, průmyslu či zemědělství. Díky nádherným obrázkům z kreslených příběhů Běly a Kuby ti Československá republika ožije přímo před očima. Čtivé vyprávění kolem nich ti poskytne spoustu zajímavých informací. Hříčky a úkoly zajistí moře zábavy a tipy na výlet inspiraci pro rodinné výlety. Ani nebudeš vědět jak – a v první republice budeš jako doma!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Cesty dětí do staletí 3 aneb Běla a Kuba v době naší první republiky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Cesty dětí do staletí 3 aneb Běla a Kuba v době naší první republiky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Cesty dětí do staletí 3 aneb Běla a Kuba v době naší první republiky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Cesty dětí do staletí 3 aneb Běla a Kuba v době naší první republiky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 
Knihkupectví / PŘIPRAVUJEME / Cesty dětí do staletí 3 aneb Běla a Kuba v době naší první republiky