Cesty za vínem po Evropě - Nejkrásnější vinařské oblasti od Pálavy po Rioju

Kód: 2562062

Úplný název:

Cesty za vínem po Evropě - Nejkrásnější vinařské oblasti od Pálavy po Rioju (kol.): Nejkrásnější vinařské oblasti od Pálavy po Rionu

Autor a popis:

Kol., Svojtka, 416 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
575 Kč (799 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.2.2018 dopoledne. 
 

Bílé i červené, známé i neznáme – rozličné odrůdy nejušlechtilejšího moku čekají na ochutnání ve všech koutech Evropy. Cesty za vínem vedou od Německa a jeho sousedů přes Španělsko a Portugalsko až do Chorvatska či Řecka. Pro našince s nezbytnou zastávkou na Moravě. Putujte podél meandrujících toků, do leckdy neznámých vesniček, v nichž víno hraje hlavní roli. Objevujte vinařství s dlouholetou tradicí, jejichž poklady je možno ochutnat v místních sklepích. Kniha je doplněna o turistické a historické zajímavosti. Nechybí tipy na vína, jež rozhodně musíte ochutnat! Mapy jednotlivých tras a nádherné barevné fotografie činí z této knihy ideální kombinaci obrazové publikace a průvodce. Nalijte si sklenku a naplánujte svou příští dovolenou!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Cesty za vínem po Evropě - Nejkrásnější vinařské oblasti od Pálavy po Rioju do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Cesty za vínem po Evropě - Nejkrásnější vinařské oblasti od Pálavy po Rioju.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Cesty za vínem po Evropě - Nejkrásnější vinařské oblasti od Pálavy po Rioju (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Cesty za vínem po Evropě - Nejkrásnější vinařské oblasti od Pálavy po Rioju bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Cesty za vínem po Evropě - Nejkrásnější vinařské oblasti od Pálavy po Rioju doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Cesty za vínem po Evropě - Nejkrásnější vinařské oblasti od Pálavy po Rioju