Cévní sonografie - repetitorium ultrazvukové cévní diagnostiky a atlas nálezů na DVD

Kód: 2473974

Úplný název:

Cévní sonografie - repetitorium ultrazvukové cévní diagnostiky a atlas nálezů na DVD (Cholt Milan): repetitorium ultrazvukové cévní diagnostiky a atlas nálezu na DVD

Autor a popis:

Cholt Milan, Grada, 328 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
548 Kč (645 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Po úspěšné publikaci "Sonografie velkých krčních cév", která dostala cenu odborné společnosti a byla rychle rozebrána, se ujal autor sepsání komplexní publikace, která zahrnuje sonografické vyšetření celého cévního systému. Kniha je určena lékařům, kteří začínají s ultrazvukovou diagnostikou, ale užitečné informace a tipy v ní naleznou i "pokročilí". Kniha obsahuje repetitorium cévní sonografie, vyšetřovací techniku s normálními nálezy. Další kapitoly obsahují patologické nálezy a stavy po operacích a intervencích, vše samozřejmě na tepenném i žilním cévním systému. Textová část je doplněna 1222 názornými obrázky na přiloženém DVD. Didaktická publikace podobného rozsahu a kvality na našem trhu z tohoto oboru dosud není. Ocení ji kromě lékařů oddělení zobrazovacích metod i internisté, angiologové, kardiologové, intervenční radiologové a praktičtí lékaři.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Cévní sonografie - repetitorium ultrazvukové cévní diagnostiky a atlas nálezů na DVD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Cévní sonografie - repetitorium ultrazvukové cévní diagnostiky a atlas nálezů na DVD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Cévní sonografie - repetitorium ultrazvukové cévní diagnostiky a atlas nálezů na DVD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Cévní sonografie - repetitorium ultrazvukové cévní diagnostiky a atlas nálezů na DVD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Cévní sonografie - repetitorium ultrazvukové cévní diagnostiky a atlas nálezů na DVD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Cévní sonografie - repetitorium ultrazvukové cévní diagnostiky a atlas nálezů na DVD