Champagne Supernovy ...a renegáti 90. let, kteří přetvořili módu - Marc Jacobs, Alexander

Kód: 7529098

Úplný název:

Champagne Supernovy ...a renegáti 90. let, kteří přetvořili módu - Marc Jacobs, Alexander (Callahanová Maureen): a renegáti 90. let, kterí pretvorili módu

Autor a popis:

Callahanová Maureen, SLOVART, 272 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Na sklonku 90. let změnily tři postavy navždy tvář módy a kultury - Marc Jacobs, Alexander McQueen a Kate Mossová.

Všichni tři měli úžasný talent a každý měl nějakou temnou stránku, která ho téměř zničila. Společně představovali zlomový moment v módě a lidové kultuře, který skoncoval se vším, co bylo předtím - a změnil všechno, co následovalo. Tato trojice se objevila přesně ve chvíli, kdy dlouhonohé supermodelky ustoupily heroinové eleganci a kdy grunge vystřídal hair metal. V 90. letech se stala hnací silou kultury móda a tito tři vizionáři, spolu s dalšími, kteří vstoupili do jejich oběžné dráhy, vytvořili lektvar umění, dekadence a génia, který představuje nejen naprostý obrat v módě, ale i větší posun ve stylu, obchodování a kultuře. Bylo to desetiletí, kdy se alternativní stalo hlavním proudem a hlavní proud se stal miliardovým byznysem.

Ve více než stovce původních rozhovorů zkoumá Maureen Callahanová toto období prostřednictvím života tří lidí, kteří se stali ikonami, popisuje příběhy skupiny ztracených duší a vzpurných géniů, kteří navždy změnili tvář světa kolem nás.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Champagne Supernovy ...a renegáti 90. let, kteří přetvořili módu - Marc Jacobs, Alexander do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Champagne Supernovy ...a renegáti 90. let, kteří přetvořili módu - Marc Jacobs, Alexander .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Champagne Supernovy ...a renegáti 90. let, kteří přetvořili módu - Marc Jacobs, Alexander (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Champagne Supernovy ...a renegáti 90. let, kteří přetvořili módu - Marc Jacobs, Alexander bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Champagne Supernovy ...a renegáti 90. let, kteří přetvořili módu - Marc Jacobs, Alexander doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Champagne Supernovy ...a renegáti 90. let, kteří přetvořili módu - Marc Jacobs, Alexander