Chcete se dostat na ekonomickou fakultu? (1.díl) - Matematika - 2. vydání

Kód: 8657250

Úplný název:

Chcete se dostat na ekonomickou fakultu? (1.díl) - Matematika - 2. vydání (kol.): matematika

Autor a popis:

Institut vzdělávání Sokrates, 190 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
142 Kč (207 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Matematika - kniha je jedinečnou pomůckou, která má sloužit především středoškolským studentům při jejich přípravě pro přijímací zkoušky na vysoké školy ekonomického a technického směru, a to v oblasti matematiky. Neocenitelnou pomůckou je publikace také při přípravě k maturitě. Publikace nabízí, kromě teoretického vysvětlení dané problematiky a řešených vzorových příkladů, více jak 600 dalších příkladů z přijímacích zkoušek včetně řešení.
Je zde podrobně popsána problematika čísel a algebraických výrazů, komplexních čísel, funkcí, rovnic a nerovnic, posloupností a řad, kombinatoriky, analytické geometrie, kuželoseček apod.
Určeno: Vysoká škola ekonomická v Praze, Ekonomická fakulta VŠB-TU Ostrava, Obchodně-podnikatelská fakulta SU Karviná, Fakulta managementu UTB ve Zlíně, Fakulta podnikatelská VUT v Brně, Vysoká škola podnikání a další vysoké školy ekonomického směru. 2. vydání
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Chcete se dostat na ekonomickou fakultu? (1.díl) - Matematika - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Chcete se dostat na ekonomickou fakultu? (1.díl) - Matematika - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Chcete se dostat na ekonomickou fakultu? (1.díl) - Matematika - 2. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Chcete se dostat na ekonomickou fakultu? (1.díl) - Matematika - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Chcete se dostat na ekonomickou fakultu? (1.díl) - Matematika - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Chcete se dostat na ekonomickou fakultu? (1.díl) - Matematika - 2. vydání