Chcete se dostat na fakultu sociálních studií /věd/? - 2.díl - 2. vydání

Kód: 8657252

Úplný název:

Chcete se dostat na fakultu sociálních studií /věd/? - 2.díl - 2. vydání (kol.):

Autor a popis:

Institut vzdělávání Sokrates, 210 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
206 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Základy sociálních věd - kniha navazuje na velmi úspěšný 1. díl a formou více jak 1000 testových otázek z přijímacích zkoušek ukazuje potřebnou hloubku přípravy na uvedné vysoké školy. Zároveň obsahuje také kompletní přijímací test, ve kterém si potencionální uchazeč o studium ověří své schopnosti. Kniha má sloužit především středoškolským studentům při jejich přípravě na vysoké školy sociálního zaměření (tj. především na Fakultu sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně, na Fakultu sociálních věd a Fakultu humanitních studií Karlovy univerzity v Praze a na Fakultu humanitních studií Univerzity v Hradci Králové), avšak i na fakulty filozofické a pedagogické. Publikace zohledňuje všechny oblasti přijímacích testů, a to především s ohledem na strukturu testů SCIO. Jedná se tedy o oblast filozofie a politické filozofie, politologie a státovědy, moderních dějin, psychologie, sociologie, práva a ekonomie. Na závěr publikace je uveden ukázkový přijímací test, který je průřezem výše uvedených oblastí.
Publikaci je výhodné zkombinovat s 1. dílem - teoretickým shrnutím problematiky a přípravou na testy studijních předpokladů a z logiky - viz knihy Testy studijních předpokladů a základy logiky (1. a 2. díl).
2. přepracované a aktualizované vydání!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Chcete se dostat na fakultu sociálních studií /věd/? - 2.díl - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Chcete se dostat na fakultu sociálních studií /věd/? - 2.díl - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Chcete se dostat na fakultu sociálních studií /věd/? - 2.díl - 2. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Chcete se dostat na fakultu sociálních studií /věd/? - 2.díl - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Chcete se dostat na fakultu sociálních studií /věd/? - 2.díl - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Chcete se dostat na fakultu sociálních studií /věd/? - 2.díl - 2. vydání