Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Biologie (2.díl) - 3. vydání

Kód: 8657265

Úplný název:

Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Biologie (2.díl) - 3. vydání (kol.): 2. díl Biologie

Autor a popis:

Sokrates, 228 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
206 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha je jedinečnou pomůckou určenou uchazečům o studium na lékařských, veterinárních, farmaceutických, zdravotně sociálních, přírodovědeckých fakultách, fakultách zdravotnických studií a dalších fakultách, kde se skládají přijímací zkoušky z biologie. Obsahuje teoretické shrnutí problematiky +240 testových otázek z minulých přijímacích zkoušek s řešením, a to z biologie. Určeno: lékařské fakulty UK v Praze, Plzni a Hradci Králové, Lékařská fakulta MU v Brně, Lékařská fakulta a Fakulta zdravotnických studií UP v Olomouci, Lékařská fakulta v Ostravě, Veterinární a farmaceutická univerzita Brno, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy v Praze, Zdravotně sociální fakulta JČU v Českých Budějovicích, Fakulta zdravotnických studií ZČU v Plzni, Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice, Ústav zdravotnických studií UJEP v Ústí nad Labem, Ústav zdravotnických studií TUL a další vysoké školy. Publikaci je vhodné zkombinovat s vysvětlením problematiky v dalších dílech.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Biologie (2.díl) - 3. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Biologie (2.díl) - 3. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Biologie (2.díl) - 3. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Biologie (2.díl) - 3. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Biologie (2.díl) - 3. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Chcete se dostat na lékařskou fakultu? - Biologie (2.díl) - 3. vydání