Chcete se dostat na právnickou fakultu? - 1. díl - 2. vydání

Kód: 8657259

Úplný název:

Chcete se dostat na právnickou fakultu? - 1. díl - 2. vydání (kol.):

Autor a popis:

Sokrates, 191 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
204 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Všeobecný přehled a základy práva - kniha je jedinečnou pomůckou určenou uchazečům o studium na právnických fakultách, obsahuje teoretické shrnutí problematiky+160 testových otázek z minulých přijímacích zkoušek s řešením. Zejména je vysvětlena problematika teorie státu a práva, ústavního, občanského, pracovního, obchodního a trestního práva, stejně jako mezinárodních organizací, politiky, politických stran apod. Určeno: Právnická fakulta UK v Praze, Právnická fakulta UP v Olomouci, Právnická fakulta ZČU v Plzni. Publikaci je výhodné zkombinovat s 2. dílem - cvičebnicí 500 testových otázek a přípravou na testy studijních předpokladů a z logiky - viz knihy Testy studijních předpokladů a základy logiky (1. a 2. díl); další SLEVA 10% v našem internetovém knihkupectví se uplatní automaticky! 3. vydání.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Chcete se dostat na právnickou fakultu? - 1. díl - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Chcete se dostat na právnickou fakultu? - 1. díl - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Chcete se dostat na právnickou fakultu? - 1. díl - 2. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Chcete se dostat na právnickou fakultu? - 1. díl - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Chcete se dostat na právnickou fakultu? - 1. díl - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Chcete se dostat na právnickou fakultu? - 1. díl - 2. vydání