Chcete se dostat na právnickou fakultu? - 2. díl - 2. vydání

Kód: 8657251

Úplný název:

Chcete se dostat na právnickou fakultu? - 2. díl - 2. vydání (kol.):

Autor a popis:

Institut vzdělávání Sokrates, 212 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
206 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Všeobecný přehled a základy práva - kniha navazuje na velmi úspěšný 1. díl a formou 1000 testových otázek z přijímacích zkoušek ukazuje potřebnou hloubku přípravy na uvedné vysoké školy. Zároveň obsahuje také kompletní přijímací test, ve kterém si potenciální uchazeč o studium ověří své schopnosti. V knize jsou zohledněny všechny oblasti přijímacích testů tvořící tzv. všeobecný přehled. Jedná se o oblast politologie, základů práva, mezinárodní politiky a zeměpisu, mezinárodních organizací a integrace, filozofie, sociologie a psychologie, ekonomie, kultury a historie. Určeno: Právnická fakulta UK v Praze, Právnická fakulta UP v Olomouci, Právnická fakulta ZČU v Plzni. Publikaci je výhodné zkombinovat s 1. dílem - teoretické vysvětlení problematiky a přípravou na testy studijních předpokladů a z logiky - viz knihy Testy studijních předpokladů a základy logiky (1. a 2. díl).
2. vydání
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Chcete se dostat na právnickou fakultu? - 2. díl - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Chcete se dostat na právnickou fakultu? - 2. díl - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Chcete se dostat na právnickou fakultu? - 2. díl - 2. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Chcete se dostat na právnickou fakultu? - 2. díl - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Chcete se dostat na právnickou fakultu? - 2. díl - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Chcete se dostat na právnickou fakultu? - 2. díl - 2. vydání