Chci se dostat na vysokou školu! Žurnalistika

Kód: 7364002

Úplný název:

Chci se dostat na vysokou školu! Žurnalistika (Pavelka Jiří, Pavlík Petr):

Autor a popis:

Kol., Barrister a Principal, 116 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
21 Kč (30 Kč)
  / ks  
koupit
 

Teoretický úvod a testové otázky k přípravě na přijímací zkoušky na vysoké školy, obor žurnalistika. Cvičné testy prověřují vědomostní uchazečů o studium žurnalistiky na českých vysokých školách. Pokrývají některé základní námětové a problémové oblasti, na které se zaměřuje studium oboru žurnalistika. Jejich základním cílem je zjistit, do jaké míry se zájemci o studium již v oboru orientují.
Testové otázky I (200 otázek) prověřují znalosti z oblasti dějin jazyka, lingvistiky, dějin a teorie žurnalistiky, mediálních studií a mediálního trhu. K jednotlivým otázkám jsou přiřazeny tři nebo čtyři odpovědi, z nichž alespoň jedna je správná. Správných odpovědí ovšem může být více. V několika případech jsou dokonce správné všechny uvedené odpovědi. Stoprocentní správné zodpovězení otázky předpokládá určení všech správných odpovědí. Klíč k testům je zařazen na konci oddílu.
Testové otázky II (200 otázek) jsou věnovány českému jazyku. Zjišťují znalost jazykových norem českého jazyka. Ze dvou uvedených variant je pouze jedna správná. Klíč k testům je zařazen na konci oddílu.
Testové otázky III (24 otázek) mají zcela odlišný charakter, neboť se zaměřují na kreativitu. Zde již za otázkami nejsou uvedeny odpovědi, z nichž některé jsou správné a jiné nesprávné. Na dané otázky naopak může být značné množství správných a nesprávných odpovědí. Klíč k testům, zařazený na konci oddílu, nabízí proto pouze některá řešení.


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Chci se dostat na vysokou školu! Žurnalistika do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Chci se dostat na vysokou školu! Žurnalistika.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Chci se dostat na vysokou školu! Žurnalistika (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Chci se dostat na vysokou školu! Žurnalistika bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Chci se dostat na vysokou školu! Žurnalistika doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Chci se dostat na vysokou školu! Žurnalistika