Chemici v laboratoři a na bitevním poli - Kapitoly z dějin chemických, toxinových a zápaln

Kód: 2061298

Úplný název:

Chemici v laboratoři a na bitevním poli - Kapitoly z dějin chemických, toxinových a zápaln (Pitschmann Vladimír): Kapitoly z dejin chemických, toxických a zápalných zbraní 1918-1945

Autor a popis:

Pitschmann Vladimír, Naše vojsko, 672 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
340 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Kapitoly z dějin chemických, toxinových a zápalných zbraní. Období 1918-1945
Kniha volně navazuje na publikaci Šamani, alchymisté, chemici a válečníci (NV 2010). Popisuje vývoj chemických, toxinových a zápalných zbraní v období od roku 1918 do roku 1945, které někteří autoři nazývají „třicetiletou válkou“. Toto období bylo svědkem zrodu moderních chemických zbraní, vědeckých základů toxinových zbraní a nebývalého rozmachu zbraní zápalných. Dějištěm knihy jsou především vojensky zaměřené chemické výzkumné a vývojové laboratoře, chemické polygony a bojiště, na nichž probíhala tajná i otevřená chemická válka.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Chemici v laboratoři a na bitevním poli - Kapitoly z dějin chemických, toxinových a zápaln do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Chemici v laboratoři a na bitevním poli - Kapitoly z dějin chemických, toxinových a zápaln.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Chemici v laboratoři a na bitevním poli - Kapitoly z dějin chemických, toxinových a zápaln (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Chemici v laboratoři a na bitevním poli - Kapitoly z dějin chemických, toxinových a zápaln bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Chemici v laboratoři a na bitevním poli - Kapitoly z dějin chemických, toxinových a zápaln doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Chemici v laboratoři a na bitevním poli - Kapitoly z dějin chemických, toxinových a zápaln