Chemie - komplexní příprava na přijímací zkoušky na VŠ

Kód: 8637631

Úplný název:

Chemie - komplexní příprava na přijímací zkoušky na VŠ (Holinka Jiří):

Autor a popis:

Holinka Jiří, Radek Veselý, 156 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
162 Kč (219 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Znalosti z chemie patří k pilířům znalostí studentů ucházejících se o studium na vysokou školu. Tento požadavek je v souladu s významem poznatků, které značnou měrou prohlubují naše znalosti o hmotě a změnách kterým tato hmota podléhá. V neposlední řadě pak rozvoj některých hraničních oborů, jakými jsou biochemie a bioorganická chemie, umožnily prohloubení našich znalostí o stavbě živých soustav a o dějích, které v nich probíhají. Tyto poznatky využívají jak biologové a pracovníci v medicínských, veterinárních a farmaceutických oborech. Kniha, kterou dostáváte právě do rukou, podává studentům ucelenou a přehlednou formou učivo středoškolské chemie. Jejím cílem není nahradit stávající středoškolské učebnice, ale vhodně je doplnit, utřídit látku, která bývá často značně roztříštěná a tím nepřehledná. Při výběru jednotlivých faktů jsem kladl důraz zejména na ty pasáže středoškolské chemie, které se objevují s vyšší pravděpodobností na přijímacích zkouškách, a které podle zkušeností z korespondenčních kurzů, které již několik let vedu, dělají studentům větší nesnáze. Měla by se tedy tato kniha stát užitečnou pomůckou v přípravě k přijímacím zkouškám na přírodovědecké, lékařské, farmaceutické a veterinární fakulty. Zda a jak se podařilo tyto, dozajista nesmělé, cíle naplnit, to ponechám na posouzení vás, čtenářů. Uvítám rovněž veškeré ohlasy a připomínky, které pomohou toto dílo doplnit a zkvalitnit. Věřím, že vám tato kniha vydatně pomůže k vykonání jednoho z velmi důležitých kroků vašeho života.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Chemie - komplexní příprava na přijímací zkoušky na VŠ do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Chemie - komplexní příprava na přijímací zkoušky na VŠ.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Chemie - komplexní příprava na přijímací zkoušky na VŠ (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Chemie - komplexní příprava na přijímací zkoušky na VŠ bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Chemie - komplexní příprava na přijímací zkoušky na VŠ doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro VŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro VŠ / Chemie - komplexní příprava na přijímací zkoušky na VŠ