Cherub 7 - Pád

Kód: 7381773

Úplný název:

Cherub 7 - Pád (Muchamore Robert):

Autor a popis:

Muchamore Robert, BB/art, 288 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
57 Kč (79 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tentokrát agent CHERUB, dětské jednotky britské tajné služby, působí na misi v Rusku, ale od začátku ho pronásleduje smůla. Když jeho dva spoluagenti zavraždí hlavního podezřelého, James uvízne bez kontaktu s vedením CHERUB ve vnitrozemí Ruska. Navíc ho krutě zmlátí parta ranařů, jež chce dostat odměnu za jeho dopadení. Udají ho a pro Jamese si přijede muž, odměnu vyplatí a chlapce odveze. Muž je však tajným agentem CIA a zařídí Jamesův návrat do Británie, jenže v letadle James zkolabuje, protože při změně tlaku mu zlomený nos nedovolí dýchat; nakonec se probudí v nemocnici a s úlevou zjistí, že u něho je sestra Lauren a jeho děvče Kerry. Je šťastný, že tuhle hnusnou misi má za sebou.
Zatím netuší, že jeho mise rozpoutala skandál, který bude mít dopady na státní i mezinárodní úrovni, protože jako známý průšvihář má spoustu starostí v kampusu, a k nim patří i příšerná hádka s jeho dívkou Kerry.
Mezitím Jamesova sestra Lauren je na své první samostatné misi, kde jen o vlásek unikne znásilnění v nevěstinci s nezletilými dívkami, které sem mafie pašuje z celé Evropy.
James podezírá instruktora Ewarta, že ho během mise zradil ruské mafii, a při hledání důkazů se sblíží s Danou. Jak se k tomu postaví tvrdohlavá Kerry, s kterou chodí už několik let?
Tahle otázka je pro Jamese důležitější než výsledek nebezpečné mise. Cherubové jsou navzdory svému výcviku a zkušenostem normálními puberťáky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Cherub 7 - Pád do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Cherub 7 - Pád.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Cherub 7 - Pád (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Cherub 7 - Pád bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Cherub 7 - Pád doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti