Chick Code – Kodex kočičky - Jak být opravdová kočička a jak se vypořádat s borci

Kód: 2474409

Úplný název:

Chick Code – Kodex kočičky - Jak být opravdová kočička a jak se vypořádat s borci (Reinwarthová Alexandra, Glanznerová Suzanne): Jak být opravdová kocicka jak se vyporádat s borci

Autor a popis:

Reinwarthová Alexandra, Glanznerová Suzanne, Grada, 160 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
59 Kč (69 Kč)
  / ks  
koupit
 

Samozřejmě, že je Barney Stinson přesvědčen, že byl s Borcovým kodexem první. Ale to je špatně. Kočičky mají svůj reálný kodex od nepaměti. Tedy od chvíle, kdy se poprvé dvě ženy vydaly společně do koupelny. Kodex kočičky byl vytvořen s cílem regulovat záležitosti každodenního soužití a dosud byl předáván mezi ženami z generace na generaci pouze v rámci ústní tradice. Teď je konečně tady - černý na bílém.
Tato kniha je Bible i Svatý grál dohromady. Je VIP náramek do zákulisí divů všech kočiček! S touhle knížkou budete růžová atomovka.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Chick Code – Kodex kočičky - Jak být opravdová kočička a jak se vypořádat s borci do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Chick Code – Kodex kočičky - Jak být opravdová kočička a jak se vypořádat s borci.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Chick Code – Kodex kočičky - Jak být opravdová kočička a jak se vypořádat s borci (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Chick Code – Kodex kočičky - Jak být opravdová kočička a jak se vypořádat s borci bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Chick Code – Kodex kočičky - Jak být opravdová kočička a jak se vypořádat s borci doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Chick Code – Kodex kočičky - Jak být opravdová kočička a jak se vypořádat s borci