Audio CD: Chill out 2 - Angličtina pro SOŠ a SOU - Metodická příručka na CD

Kód: 0260037

Úplný název:

Audio CD: Chill out 2 - Angličtina pro SOŠ a SOU - Metodická příručka na CD (Tkadlečková C., Perná T., Krulišová D.): Metodická prírucka na CD

Autor a popis:

Tkadlečková C., Perná T., Krulišová D.,, Klett, 0 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
391 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Metodická příručka pro učitele na CD vychází učitelům maximálně vstříc. Na každé dvojstraně v příručce je přetištěna barevná zmenšenina stránky z učebnice s vyplněnými cvičeními, s transkripcemi textů, dalším komentářem a různými praktickými radami pro učitele. Příručka tak přímo ve zmenšenině učebnice nabízí vyplněná cvičení s řešením, transkripce všech poslechových textů a množství rad a nápadů, jak nejlépe s učebnicí v hodině pracovat. V dalších složkách na CD jsou ke každé lekci další kopírovatelné materiály a křížovky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Chill out 2 - Angličtina pro SOŠ a SOU - Metodická příručka na CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Chill out 2 - Angličtina pro SOŠ a SOU - Metodická příručka na CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Chill out 2 - Angličtina pro SOŠ a SOU - Metodická příručka na CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Chill out 2 - Angličtina pro SOŠ a SOU - Metodická příručka na CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Chill out 2 - Angličtina pro SOŠ a SOU - Metodická příručka na CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Audio CD: Chill out 2 - Angličtina pro SOŠ a SOU - Metodická příručka na CD