Chirurgie hlavových a periferních nervů s atlasem přístupů

Kód: 2475808

Úplný název:

Chirurgie hlavových a periferních nervů s atlasem přístupů (Kaiser Radek): s atlasem prístupu

Autor a popis:

Kaiser Radek, Grada, 232 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
764 Kč (899 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Informace v publikaci ocení zejména neurochirurgové a neurologové, plastičtí chirurgové, chirurgové či ortopedi.
Kniha shrnuje současné poznatky z epidemiologie, patofyziologie a diagnostiky nervových poranění, úžinových syndromů a neuroonkologie a české i světové zkušenosti s jejich chirurgickou léčbou. Nechybí informace o nejnovějších rekonstrukčních technikách při poranění pažní nervové pleteně. Text vychází z klinické i výzkumné zkušenosti neurochirurga, obrazová část pak ze spolupráce klinika a anatoma. Na monografii spolupracovali rovněž přední odborníci z oborů neurologie, anesteziologie, radiodiagnostiky, patologie, rehabilitace, ortopedie, algeziologie a ORL.
Grafická část ve formě atlasu chirurgických přístupů je velkým přínosem monografie. Fotografie z anatomické preparace s vyobrazením standardně používaných nástrojů ukazují výstižnou formou sled kroků od kožního řezu přes preparaci podkožních struktur až po konkrétní nerv. Schémata upozorňují i na důležité struktury v místě přístupu, jehož přesné anatomické vedení redukuje zbytečné pooperační komplikace, zejména ve formě poruch citlivosti z poranění senzitivních nervů. Samozřejmostí jsou anatomické kresby s vyobrazením topografických vztahů a svalové a kožní inervace. Nechybí schémata základních rekonstrukčních postupů.
Atlas přístupů je nezbytným pomocníkem nejen při plánování operační revize poškozeného nervu, ale v případě nejasností i během operace, zejména u vzácnějších poranění.
Klíčová slova: poranění periferního nervu, sutura nervu, regenerace nervu, plexus brachialis, hlavové nervy
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Chirurgie hlavových a periferních nervů s atlasem přístupů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Chirurgie hlavových a periferních nervů s atlasem přístupů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Chirurgie hlavových a periferních nervů s atlasem přístupů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Chirurgie hlavových a periferních nervů s atlasem přístupů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Chirurgie hlavových a periferních nervů s atlasem přístupů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdravotnictví

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Zdravotnictví / Chirurgie hlavových a periferních nervů s atlasem přístupů