Chirurgie ruky

Kód: 2473295

Úplný název:

Chirurgie ruky (Pilný Jaroslav Slodička Roman):

Autor a popis:

Pilný Jaroslav a kolektiv Slodička Roman, Grada, 400 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
722 Kč (849 Kč)
  / ks  
koupit
 

Úrazy ruky jsou nejčastějšími poraněními, se kterými se lékař setkává nejen v úrazové ambulanci, ale jsou i častým steskem, se kterým se setkávají i lékaři jiných oborů. Špatně řešené úrazy mohou vést k následkům omezujícím pacienta v běžném životě.
Mezinárodní kolektiv autorů, kteří se zabývají problematikou chirurgie ruky (traumatologové, ortopedi, plastičtí chirurgové, mikrochirurgové, neurologové, anesteziologové) připravil tyto praktické návody, kde lékaři setkávající se s touto problematikou najdou informace o vzniku postižení, způsobu diagnostiky a terapie.
Svým rozsahem publikace zahrnuje problematiku traumatologie ruky, řešení poúrazových stavů a degenerativních postižení ruky. Zahrnuje i problematiku loktu a předloktí ve vztahu k ruce.
Práce je základní publikací určenou nejen mladým lékařům, kteří se chtějí problematikou chirurgie ruky zabývat či se chystají ke specializační atestaci, ale oslovuje i lékaře zkušené a přináší jim nové informace o chirurgii ruky v širším kontextu. Protože problematika chirurgie ruky je multioborovou záležitostí, je i kniha koncipována tak, že oslovuje nejen chirurgy, traumatology, ortopedy, neurochirurgy, plastické chirurgy či mikrochirurgy, ale i neurology, radiology, anesteziology či rehabilitační pracovníky, pro které jsou zpracované jednotlivé části kapitol.
Kniha je bohatě obrazově dokumentována - čtenář v ní najde 349 často složených obrázků (celkový počet kreseb a fotografií je tedy 436). Publikace je dvojbarevná, kompletní obrazová dokumentace s barevnými fotografiemi je na přiloženém CD.

Nahlédnout do Chirurgie ruky Nahlédnout do Chirurgie ruky

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Chirurgie ruky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Chirurgie ruky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Chirurgie ruky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Chirurgie ruky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Chirurgie ruky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Chirurgie ruky