Chirurgie v extrémních podmínkách - Odborný přehled pro lékaře a zdravotníky na zahraniční

Kód: 2474587

Úplný název:

Chirurgie v extrémních podmínkách - Odborný přehled pro lékaře a zdravotníky na zahraniční (Hájek Marcel): Odborný prehled pro lékare a zdravotníky na zahranicních praxích

Autor a popis:

Hájek Marcel a kolektiv, Grada, 584 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
416 Kč (490 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha slouží k vyjasnění problematiky spojené s výjezdem evropského lékaře do krizových nízkozdrojových oblastí, objasní mu, co může očekávat a kam až může ve svých zákrocích zajít v legislativou neřešených situacích, co bude na jeho práci rozdílné oproti zavedeným nemocnicím našeho regionu a také jak chránit sebe a čemu se vyhnout. Může se jednat o lékaře humanitárních organizací, mezinárodních týmů, armádních a jiných ozbrojených složek. V knize získá cenné informace též nelékařský zdravotnický personál nacházející se v popisovaných situacích a oblastech. Kniha je dokumentována instruktivními fotografiemi z konkrétních situací (169 fotografií a názorných originálních kreseb, 34 tabulek). Podobná publikace, takto komplexně pojata, nebyla u nás dosud vydána. Hlavní autor působil ve vedoucí funkci našich lékařů v silách NATO, na misích v zahraničních konfliktech, dále jako chirurg nemocnic v zemích jižní Afriky. Podobnou erudici mají i ostatní spoluautoři.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Chirurgie v extrémních podmínkách - Odborný přehled pro lékaře a zdravotníky na zahraniční do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Chirurgie v extrémních podmínkách - Odborný přehled pro lékaře a zdravotníky na zahraniční.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Chirurgie v extrémních podmínkách - Odborný přehled pro lékaře a zdravotníky na zahraniční (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Chirurgie v extrémních podmínkách - Odborný přehled pro lékaře a zdravotníky na zahraniční bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Chirurgie v extrémních podmínkách - Odborný přehled pro lékaře a zdravotníky na zahraniční doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Chirurgie v extrémních podmínkách - Odborný přehled pro lékaře a zdravotníky na zahraniční