Chodsko - Domažlicko 57. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky

Kód: 8689920

Úplný název:

Chodsko - Domažlicko 57. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky (kol.):

Autor a popis:

S & D Nakladatelství, 240 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
123 Kč (179 Kč)
  / ks  
koupit
 

Turisticky velmi oblíbené Domažlicko, kraj pod Čerchovem, region, kde se dochovala svébytná lidová kultura - kroje, písně, tance, nářečí či řemesla. Chodský národopis a hrdé tradice strážců hranic oslovily již v 19. stol. mnohé české obrozence. Hornatá lesnatá oblast při státní hranici, dříve zapovězená a ostře střežená, je nyní rájem cyklistů, další památky najde zvídavý návštěvník ve vesničkách stulených v podhůří. Největším lákadlem jsou Domažlice, "metropole Chodska" s Chodským hradem a s barvitým folklórem, skvostný Horšovský Týn, městská památková rezervace, romantické scenérie v kopcích Sedmihoří, rozhledna na Čerchově, jediné tisícovce Českého lesa. Nefalšovanou autentickou "bulačinu" si poslechneme při návštěvě Kozinova statku v Újezdě.

Součástí kompletu průvodce je brožurka se vstupenkami a poukázkami do těch nejatraktivnějších památek - Muzea Chodska v Domažlicích, do Kozinova statku v Újezdě u Domažlic, do muzea J.Š.Baara v Klenčí pod Čerchovem, na Státní hrad a zámek Horšovský Týn, na zříceninu Rýzmberk, na Kurzovu věž na Čerchově aj. Celkem 17 vstupenek a poukázek platí do konce r. 2011.

Vymezení popisované oblasti: Železná - Bělá nad Radbuzou - Darmyšl - Bukovec - Stańkov - Křenice - Lučice - Běhařov - Nýrsko - Orlovice - Pomezí - česko-německá hranice.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Chodsko - Domažlicko 57. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Chodsko - Domažlicko 57. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Chodsko - Domažlicko 57. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Chodsko - Domažlicko 57. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Chodsko - Domažlicko 57. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náš svět

 
Knihkupectví / Náš svět / Chodsko - Domažlicko 57. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky