CHOPN - Doporučený postup ČPFS pro diagnostiku a léčbu chronické obstrukční plicní nemoci

Kód: 7345358

Úplný název:

CHOPN - Doporučený postup ČPFS pro diagnostiku a léčbu chronické obstrukční plicní nemoci (Koblížek Vladimír): Doporucený postup CPFS pro diagnostiku a lécbu chronické obstrukcní plicní nemoci

Autor a popis:

Koblížek Vladimír, MAXDORF, 144 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
133 Kč (195 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Chronická obstrukční plicní nemoc je fenomén postihující miliony nemocných a zaměstnávající tisíce zdravotníků. V současné době ve světě paralelně existuje několik, bohužel ne zcela kompatibilních, léčebných návodů a iniciativ. Významné pokroky v oblasti farmakoterapie nacházejí odezvu ve změně klasifikace a celkového přístupu k diagnostice i komplexní terapii. Ambicí autorů je dát do souvislosti naše současné znalosti o této nozologické jednotce s úrovní zdravotního systému a reálnou klinickou praxí v České republice. Hlavní důraz je kladen na cílenou individualizovanou péči adekvátní symptomům a fenotypu každého nemocného přihlížející k závažným komorbiditám a k podávané medikaci. Reprezentativní autorský kolektiv vedený naším předním odborníkem v oblasti diagnostiky a léčby CHOPN, MUDr. Vladimírem Koblížkem, Ph.D., z Plicní kliniky LF v Hradci Králové, připravil knižní vydání českého guidelinu pro CHOPN, které je doplněno řadou instruktivních ilustrací a schémat.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit CHOPN - Doporučený postup ČPFS pro diagnostiku a léčbu chronické obstrukční plicní nemoci do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s CHOPN - Doporučený postup ČPFS pro diagnostiku a léčbu chronické obstrukční plicní nemoci.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení CHOPN - Doporučený postup ČPFS pro diagnostiku a léčbu chronické obstrukční plicní nemoci (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na CHOPN - Doporučený postup ČPFS pro diagnostiku a léčbu chronické obstrukční plicní nemoci bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S CHOPN - Doporučený postup ČPFS pro diagnostiku a léčbu chronické obstrukční plicní nemoci doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / CHOPN - Doporučený postup ČPFS pro diagnostiku a léčbu chronické obstrukční plicní nemoci