Chování zákazníka - Jak odkrýt tajemství "černé skříňky"

Kód: 2473528

Úplný název:

Chování zákazníka - Jak odkrýt tajemství "černé skříňky" (Vysekalová Jitka): Jak odkrýt tajemství "cerné skrínky"

Autor a popis:

Vysekalová Jitka, Grada, 360 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
361 Kč (425 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Plnobarevná publikace přináší nejnovější poznatky k ústřednímu tématu marketingu a prodeje - co ovlivňuje chování zákazníků. Dozvíte se, co a jak ovlivňuje rozhodování zákazníka, jaký je vztah zákazníka k produktu, značce, obalu a ceně zboží a co vše dalšího na zákazníka působí. Poznáte typy spotřebitelů a jejich chování a získáte nové informace o neuromarketingu a možnostech jeho využití při analýze nákupního chování. Prakticky zaměřené poznatky se prolínají s příklady z české a zahraniční praxe. Kniha je určena zejména marketingovým manažerům, specialistům a studentům vysokých škol. Autorský kolektiv tvoří renomovaní marketingoví odborníci z teorie i praxe.

Nahlédnout do Chování zákazníka - Jak odkrýt tajemství Nahlédnout do Chování zákazníka - Jak odkrýt tajemství "černé skříňky"

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Chování zákazníka - Jak odkrýt tajemství "černé skříňky" do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Chování zákazníka - Jak odkrýt tajemství "černé skříňky".
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Chování zákazníka - Jak odkrýt tajemství "černé skříňky" (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Chování zákazníka - Jak odkrýt tajemství "černé skříňky" bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Chování zákazníka - Jak odkrýt tajemství "černé skříňky" doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Chování zákazníka - Jak odkrýt tajemství "černé skříňky"