Christiane F. - Můj druhý život (Pokračování bestselleru My děti ze stanice ZOO)

Kód: 7411077

Úplný název:

Christiane F. - Můj druhý život (Pokračování bestselleru My děti ze stanice ZOO) (Felscherinow Christiane V., Vukovic Sonja):

Autor a popis:

Felscherinow Christiane V., Vukovic Sonja, OLDAG, 296 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Osud Christiane F. znají miliony čtenářů po celém světě. Vyrůstali s drásavou výpovědí třináctileté německé narkomanky o pekle závislosti na heroinu a prostituci. Kniha My děti ze stanice ZOO a stejnojmenný film z ní udělaly celebritu a změnily zásadně její život. Po pětatřiceti letech se Christiane Felscherinow nechala přesvědčit novinářkou Sonjou Vukovic, aby vyprávěla, co bylo potom. Procházíme spolu s Christiane jejím bojem se závislostí na drogách, pobytem ve vězení, ale také setkáními s legendami amerického rocku a evropské literatury, šťastnými roky v Řecku a největším darem - narozením syna Philippa. Jaký je dnes život Christiane F. Jakou cenu zaplatila za životní selhání i mediální slávu? Sama říká: „Třicet pět let, a ještě jsem neumřela. Koho by kdy napadlo, že se dožiju jednapadesáti let?“
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Christiane F. - Můj druhý život (Pokračování bestselleru My děti ze stanice ZOO) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Christiane F. - Můj druhý život (Pokračování bestselleru My děti ze stanice ZOO).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Christiane F. - Můj druhý život (Pokračování bestselleru My děti ze stanice ZOO) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Christiane F. - Můj druhý život (Pokračování bestselleru My děti ze stanice ZOO) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Christiane F. - Můj druhý život (Pokračování bestselleru My děti ze stanice ZOO) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Literární biografie / Christiane F. - Můj druhý život (Pokračování bestselleru My děti ze stanice ZOO)