Christie: Detektivní hry (Past na myši, Pavučina, Svědkyně obžaloby)

Kód: 2426073

Úplný název:

Christie: Detektivní hry (Past na myši, Pavučina, Svědkyně obžaloby) (Christie Agatha):

Autor a popis:

Christie Agatha, Knižní klub, 328 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
223 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.4.2018 dopoledne. 
 

Milovníci Agathy Christie zajisté vědí, že slavná spisovatelka vytvořila vedle ohromujícího množství detektivních románů a povídek též šestnáct divadelních her (a nejnovější průzkumy ukazují, že patrně nejde o definitivní počet). Tento soubor přináší trojici z nich. Legendární londýnské představení Pasti na myši zaznamenalo od svého prvního uvedení před pětašedesáti lety už více než dvacet tisíc repríz a dodnes baví další a další diváky. Svědkyni obžaloby (1953), adaptaci stejnojmenné povídky ze sbírky Smrtonoš, označují kritici za nejlepší autorčin divadelní počin. A Pavučina (1954), napsaná a původně určená pro oblíbenou britskou herečku Margaret Lockwoodovou, patří pro změnu k nejzábavnějším. Ctitelé napínavých příběhů z pera královny zločinu si perly její dramatické tvorby rozhodně vychutnají!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Christie: Detektivní hry (Past na myši, Pavučina, Svědkyně obžaloby) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Christie: Detektivní hry (Past na myši, Pavučina, Svědkyně obžaloby).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Christie: Detektivní hry (Past na myši, Pavučina, Svědkyně obžaloby) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Christie: Detektivní hry (Past na myši, Pavučina, Svědkyně obžaloby) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Christie: Detektivní hry (Past na myši, Pavučina, Svědkyně obžaloby) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Detektivky, krimi / Christie: Detektivní hry (Past na myši, Pavučina, Svědkyně obžaloby)