Chyť mě, jestli to dokážeš - Skutečný příběh toho nejtroufalejšího lháře a podvodníka v dě

Kód: 2425343

Úplný název:

Chyť mě, jestli to dokážeš - Skutečný příběh toho nejtroufalejšího lháře a podvodníka v dě (Abagnale Frank W.):

Autor a popis:

Abagnale Frank W., Knižní klub, 272 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Skutečný autobiografický příběh toho nejtroufalejšího lháře a podvodníka v dějinách.
Frank Abagnale, génius bankovních podfuků, mazaný podvodník a vynálezce nejlevnějšího cestování napříč světadíly, dokáže stejně lehce sypat kolem sebe náruče padělaných šeků jako dobývat srdce nejpůvabnějších uniformovaných žen - letušek a zdravotních sestřiček. Přeborník převleku si ze světa financí klidně odskočí do nemocnice a vydává se za pediatra anebo si odpřednáší semestr sociologie na univerzitě - jen pro ryzí radost ze hry. Nehoráznost jeho akrobacie nezůstane u státních orgánů bez odezvy, a tak se stává i mistrem útěku...
Ne náhodou se elegancí Abagnaleových eskamotérských čísel nechal okouzlit i Steven Spielberg a v roce 2002 natočil podle knihy adaptaci s Leonardem DiCapriem a Tomem Hanksem v hlavních rolích - snímek se stal jedním z nejúspěšnějších filmů roku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Chyť mě, jestli to dokážeš - Skutečný příběh toho nejtroufalejšího lháře a podvodníka v dě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Chyť mě, jestli to dokážeš - Skutečný příběh toho nejtroufalejšího lháře a podvodníka v dě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Chyť mě, jestli to dokážeš - Skutečný příběh toho nejtroufalejšího lháře a podvodníka v dě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Chyť mě, jestli to dokážeš - Skutečný příběh toho nejtroufalejšího lháře a podvodníka v dě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Chyť mě, jestli to dokážeš - Skutečný příběh toho nejtroufalejšího lháře a podvodníka v dě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Thrillery

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Thrillery / Chyť mě, jestli to dokážeš - Skutečný příběh toho nejtroufalejšího lháře a podvodníka v dě