Chytré pohádky z městské zahrádky - Zvířátka ve světě financí

Kód: 2474374

Úplný název:

Chytré pohádky z městské zahrádky - Zvířátka ve světě financí (kol.): Zvírátka ve svete financí

Autor a popis:

Skořepovi Eva a Michal, Grada, 88 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Zvědavý pavouček, chytrá myška, nenechavá moucha, zamilovaný slimák a spousta dalších zvířátek žije s lidmi ve městě. Jsou to dobří pozorovatelé. Mohou se ale od nás, od lidí, skutečně něčemu užitečnému přiučit? Možná jim vrtá hlavou, proč si tak často předáváme ty malé barevné papírky, kterým říkáme peníze, proč strkáme do bankomatu barevné plastové kartičky nebo třeba jak se rozhodujeme, jestli si něco koupíme na dluh nebo ne. Povede se zvířátkům odhalit, k čemu toto lidské hemžení slouží? A povede se to vám, čtenářům?
Pohádky pro pobavení, poučení a společné povídání malých s velkými.
Konečně je tu knížka, která pomůže nám rodičům, prarodičům, učitelům a všem dalším dospělákům vysvětlit dětem základní zákonitosti světa peněz a financí. Velmi originálně koncipovaná publikace se - podobně jako „Chytré pohádky z lesní mýtinky“ - opírá o dlouholeté zkušenosti obou autorů v oblasti finančního a ekonomického vzdělávání dětí i dospělých. Zdánlivě složitá témata, jako jsou různé funkce peněz, princip bankomatu, využití platební karty, význam spoření, únosné zadlužení nebo třeba role daní, jsou v tomto souboru pohádek vysvětlena hravým a jednoduchým způsobem přístupným dětem již předškolního a mladšího školního věku. Důležitou součástí textu jsou také otázky připojené za každým příběhem: vybízejí, aby si malí a velcí čtenáři o daném tématu společně popovídali a nalezli jeho souvislosti ve svém vlastním, skutečném životě.

Nahlédnout do Chytré pohádky z městské zahrádky - Zvířátka ve světě financí Nahlédnout do Chytré pohádky z městské zahrádky - Zvířátka ve světě financí

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Chytré pohádky z městské zahrádky - Zvířátka ve světě financí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Chytré pohádky z městské zahrádky - Zvířátka ve světě financí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Chytré pohádky z městské zahrádky - Zvířátka ve světě financí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Chytré pohádky z městské zahrádky - Zvířátka ve světě financí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Chytré pohádky z městské zahrádky - Zvířátka ve světě financí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pohádky

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Pohádky / Chytré pohádky z městské zahrádky - Zvířátka ve světě financí