Cibulkův kalendář pro televizní pamětníky 2014

Kód: 6115176

Úplný název:

Cibulkův kalendář pro televizní pamětníky 2014 (Cibulka Aleš):

Autor a popis:

Cibulka Aleš, EDICE ČT, 68 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
36 Kč (49 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2017 dopoledne. 
 

Čtvrtý rok vychází Cibulkův kalendář pro milovníky TELEVIZNÍ obrazovky. A tentokrát je unikátní – celobarevný. Můžete se tak těšit na barevné fotografie herců a hereček, zpěváků, moderátorů, seriálů, večerníčků, inscenací a pořadů, kteří v roce 2014 oslaví (nebo by oslavili) kulaté narozeniny. Autor Aleš Cibulka všechny představuje ve výstižných textech. Jak se Marián Labuda dívá na rozdíl mezi českým a slovenským filmem a jak vnímá svou nejslavnější roli ve filmu Vesničko má středisková? Co vzkazují Spejbl, Hurvínek a Mánička režisérce Heleně Štáchové? Jak je na tom Roman Šebrle s češtinou? A co všechno čítá filmografie režiséra Zdeňka Zelenky? Další medailonky patří například Bohumilu Hrabalovi, Karolině Slunéčkové, Petru Maláskovi, Příběhům včelích medvídků nebo Krkonošským pohádkám. Každý z 52 týdnů v roce 2014 vám představí jinou fotografii vypátranou v archivech a depozitářích a v kalendáriu najdete přehlednou dataci spojenou s osobnostmi obrazovky a vysíláním Československé, potažmo České televize. Připravena je samozřejmě tradiční fotografická soutěž o dvacet kalendářů na následující rok.

Nahlédnout do Cibulkův kalendář pro televizní pamětníky 2014 Nahlédnout do Cibulkův kalendář pro televizní pamětníky 2014

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Cibulkův kalendář pro televizní pamětníky 2014 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Cibulkův kalendář pro televizní pamětníky 2014.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Cibulkův kalendář pro televizní pamětníky 2014 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Cibulkův kalendář pro televizní pamětníky 2014 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Cibulkův kalendář pro televizní pamětníky 2014 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Literární biografie / Cibulkův kalendář pro televizní pamětníky 2014