Cikánská magie a numerologie

Kód: 8100427

Úplný název:

Cikánská magie a numerologie (Wevelsiep Renée):

Autor a popis:

Wevelsiep Renée, Eugenika, 144 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
135 Kč (188 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.10.2017 dopoledne. 
 

Zajímavosti o prastarých okultních tradicích Cikánů - Romů. Autorka mnohé získala na základě osobního kontaktu s krásnou, inteligentní, vzdělanou romskou ženou. Různé druhy čarování - pro různé účely (prokletí, přivolání lásky ...). Zvláštní pozornost je věnována čarování za úplňku - a to v jednotlivých měsících roku. Část o numerologii rozebírá tzv. společné vztahové číslo (od 2 do 12) - něco, co nenajdete ve většině knih o numerologii, a pak roční vibraci (1 až 9).

Ukázka: „Život není vždycky jednoduchý, ale bude mnohem snazší, pokud ho budeme sdílet s někým, koho budeme milovat, a s někým, kdo k nám pociťuje upřímnou lásku, k níž budeme oba přistupovat s velkou úctou,“ říká Romka Anitta.
Než začnou kouzlit, vypijí čaj ze sušených šípkových růží. Cukr spojují s vyvoláním dobrých pocitů, a proto si čaj řádně osladí. Moc a sílu ohně si dobře uvědomují, stejně jako jejich předkové za dávných dob. Oheň je pro ně tvořivý živel, který jim slouží ke všem pozitivním změnám. Proto si někde na zahradě, louce nebo v lese udělají ohýnek a již při jeho zapalování do něj vnáší svá milostná přání. Když je plamen zahaluje zářivým světlem tak intenzivně, že před svým zrakem vidí svého nového partnera, vyslovují hlasitě své prosby a přitom si uvědomují, že čarují. Soustředěně komunikují s magickou sférou, ne s nadějí, že si přivolají lásku na celý život, ale s naprostou důvěrou. Kouzla opakují devětkrát.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Cikánská magie a numerologie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Cikánská magie a numerologie.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Cikánská magie a numerologie (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Cikánská magie a numerologie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Cikánská magie a numerologie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Cikánská magie a numerologie